Kosmetika

Zcela přirozenou touhou každého z nás je vypadat svěže a mladě co nejdéle. Ač si všichni dobře uvědomujeme, že čas nelze zastavit, snažíme se všemožně alespoň jej zpomalit. Kosmetika a kosmetické služby spolu s důkladnou péčí o naši pleť je cestou, jak omezit vliv času i životního prostředí na naši pokožku.

Existuje mnoho prostředků i způsobů jak pečovat o svou pleť. Mají-li být kosmetické služby účinné, vyžadují odbornou a profesionální péči. Od vyčištění pleti přes příjemnou masáž dekoltu a obličeje při relaxační hudbě a uvolňující vůni z vonných svíček Vám pomůžeme odpočinout si.

Doporučujeme MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ. Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje obočí, které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Lash Lifting + Botox Bomb - vlastní řasy natočené a vytažené nahoru + mimořádná péče a výživa Botox Bomb. Řasy jsou husté,výrazné a krásně natočené.

Všechny nabízené kosmetické služby naleznete v ceníku.